0.00грн.
Зробити замовлення- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
AnimAll наповнювач для туалету деревне 3 кг
Котячий наповнювач деревне AnimAll об'єднав в собі високу якість матеріалу і сучасні технології у виробництві. Саме тому став вибором номер один серед власників пухнастих чотирилапих друзів. Він зроблений з відмінною європейською ялинової деревини і має приємний хвойний аромат.
Деревне наповнювач можна змити в унітаз
Пресовані тирсу абсолютно екологічні і не містять деревного пилу, крім того, мають антибактеріальний ефект. Невеликі гранули діаметром близько 6 мм легко розпадаються при намоканні, тому підходять для дорослих і юних вихованців. Але найголовніше - цей наповнювач абсолютно не забиває каналізацію, тому утилізувати його зовсім не складно.
Як користуватися деревним наповнювачем
Використовуйте котячий лоток для туалету з сіткою або без неї.
Наповніть лоток гранулами шаром близько 4-5 см.
Котячий туалет готовий! Сміливо запускайте вихованця.
Міняйте наповнювач мінімум раз в тиждень.
Викидайте використані гранули в унітаз або використовуйте в якості добрива для домашній рослин.
Деревне наповнювач для котячого туалету купити слід і тим, у кого вдома живуть милі гризуни або птиці. У клітку замість підстилки на сухий піддон насипте 2-3 см гранул, міняйте підстилку в міру необхідності.
Відгуків про цей товар ще не було.